Zapraszamy !
drukuj

Tygodniowy Komentarz Profitu

 

  

 

 

 

Wspieramy polską kulturę !

 

  

Profesjonalne Doradztwo Finansowe

 
W świecie finansów, gąszczu ofert, produktów i oferujących je dziesiątek firm, zmieniającej się koniunktury, czyha wiele pułapek i pozornych korzyści. Jesteśmy po to, aby przeprowadzić Klienta przez ten gąszcz i wskazać właściwą drogę dotyczącą finansów osobistych.
 
Profit Doradcy Finansowi – ciesz się życiem,
my zadbamy o resztę!
 

 

Skorzystaj z Niezależnego Doradztwa !

 

Teraz planując przyszłość,

możesz planować większe korzyści !

 

 

Pierwszy krok należy do Ciebie, wybierz Profit !

 

Programy Inwestycyjne
 
77% Polaków deklaruje, że nie ma żadnych oszczędności. A na każdego z nas, po przejściu na emeryturę czeka niemiła niespodzianka – dramatyczny spadek dochodów. O zawrót głowy przyprawiają rosnące koszty kształcenia naszych Dzieci, a przecież każdy Rodzic, chce, żeby start w dorosłe życie naszych pociech, był dla nich jak najkorzystniejszy.
Do tego wszystkiego potrzebne są pieniądze. Dużo pieniędzy. Jak je zdobyć? Pokazujemy drogę – realną, uczciwą, długookresową, ale przez to dającą szanse, żeby z niewielkich nawet pieniędzy na starcie, zbudować kapitał na przyszłość.
 
Czy wiesz, że w Polsce możesz wybierać spośród ponad 1000 różnych funduszy inwestycyjnych?
My wiemy. Profit Doradcy Finansowi – ciesz się życiem,
my zadbamy o resztę!
 
Alternatywne Produkty Inwestycyjne
 
Ostatnie dziesięć – dwadzieścia lat gwałtownego rozwoju rynku finansów na świecie spowodowały, że pojawiły się możliwości inwestowania, dotychczas dostępne tylko dla dużych inwestorów instytucjonalnych, możliwości zarabiania bez względu na koniunkturę na rynku akcji. Jak inwestować z potencjałem dużych zysków, lecz przy gwarancji wpłaconego kapitału? Jakie rozwiązania inwestycyjne dają zarobić nawet w czasie bessy na giełdzie? Pokazujemy naszym Klientom ALTERNATYWNE metody inwestowania pieniędzy.
 
Czy wiesz, że są rozwiązania inwestycyjne, które dają zarobić nawet w czasie bessy na giełdzie?
My wiemy. Profit Doradcy Finansowi – ciesz się życiem,
my zadbamy o resztę!
 

 

Serwis Kredytowy

Polacy biorą coraz więcej kredytów i banki prześcigają się w tworzeniu coraz ciekawszych i tańszych ofert. Który kredyt wybrać? Statystki pokazują, że najczęściej wybieramy kredyt w banku, w którym mamy konto – a to wcale nie oznacza kredyt NAJLEPSZY. Za tę samą kwotę kredytu można zapłacić nawet o kilkaset złotych mniejszą ratę – gdzie? Sprawdzamy na bieżąco dziesiątki ofert banków i wybieramy dla naszych Klientów najkorzystniejszą ofertę.
 
Czy wiesz, że spośród ponad setki ofert banków za tę samą kwotę kredytu możesz zapłacić kilkaset złotych mniejszą ratę?
My wiemy. Profit Doradcy Finansowi – ciesz się życiem,
my zadbamy o resztę!
 
Serwis Ubezpieczeniowy

Jak ważne są Ubezpieczenia mienia, zdrowia i życia niestety najlepiej przekonujemy się wtedy, gdy musimy z nich korzystać… Co ubezpieczyć i jak? Gdzie będzie najciekawsza oferta, gdzie za tą samą wysokość odszkodowania zapłacimy najniższą składkę? Na te pytania można odpowiedzieć dopiero po dokładnej analizie rynku, możliwości i potrzeb Klienta, robionych na bieżąco. Tym również zajmujemy się dla naszych Klientów.
 
Czy wiesz, że za tą samą wysokość odszkodowania możesz zapłacić trzy razy mniejszą składkę w najtańszym ubezpieczeniu niż w najdroższym, dostępnym na rynku?
My wiemy. Profit Doradcy Finansowi – ciesz się życiem,
my zadbamy o resztę!
 
 
Serwis Emerytalny

Dobrowoly trzeci filar, z którego w przyszłości również będziesz otrzymywać swoją prywatną emeryturę. Na Swoim indywidualnym prywatnym koncie możesz systematycznie odkładać określoną sumę pieniędzy. W pewien sposób chowasz je tam - przed samym Sobą. W innym przypadku, zapewne wydał byś te pieniądze... Na takim koncie np. fundusze efektywnie mogą je zainwestować, pomnażając Twoje pieniądze do czasu aż zaczniesz z nich korzystać na emeryturze. Dbamy o to, aby nasi Klienci mieli fachowy i bieżący serwis w zakresie ich przyszłej emerytury.
Profit Doradcy Finansowi – ciesz się życiem,
my zadbamy o resztę!